Kim jesteśmy?

Fundacja Zbieramy Razem (KRS 0000 518 797) to organizacja, która działa na rzecz osób potrzebujących, wsparcia społecznego, edukacji oraz wielu innych wartościowych celów. Nasza misja opiera się na solidarności i wspólnym zaangażowaniu, które pozwalają tworzyć pozytywne zmiany w życiu wielu ludzi. Jednym z priorytetowych obszarów naszej działalności jest pomoc dla chorych dzieci oraz osób dorosłych, które borykają się z różnego rodzaju schorzeniami. Dzięki wsparciu społeczności i dobrowolnych darowizn, jesteśmy w stanie sfinansować leczenie, które często wiąże się z wysokimi kosztami. Zakup leków, rehabilitacja dostosowana do indywidualnych potrzeb, a także wsparcie finansowe na zakup niezbędnego sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego to konkretne działania, które pomagają poprawić jakość życia naszych podopiecznych.

Dlaczego warto przekazać 1,5% podatku?

Przekazanie 1,5% podatku na rzecz Fundacji Zbieramy Razem” to prosty i skuteczny sposób na wsparcie potrzebujących oraz realizację różnorodnych projektów społecznych. To także szansa, aby wspólnie pokazać, że troszczymy się o innych, dbamy o naszą lokalną społeczność i wspólnie tworzymy lepszy świat.

Jak to zrobić?

Przekazanie 1,5% podatku na rzecz Fundacji Zbieramy Razem jest łatwe i dostępne dla każdego. W swoim zeznaniu podatkowym, wystarczy wpisać numer KRS naszej fundacji: 0000 518 797. To wszystko, co trzeba zrobić, aby włączyć się w tę piękną inicjatywę.

Wspólnie zmieniamy świat!

Przekazując 1,5% podatku na rzecz Fundacji Zbieramy Razem, uczestniczysz w tworzeniu pozytywnych zmian w życiu wielu osób. Twoje wsparcie pozwala nam rozwijać projekty edukacyjne, pomagać rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, wspierać zdolną młodzież, oraz działać na rzecz lokalnej społeczności.

Włącz się do naszej społeczności, w której każdy wkład ma ogromne znaczenie. Przekształć swój podatek w pomoc dla innych, biorąc udział w akcji Fundacji Zbieramy Razem. Razem możemy osiągnąć wiele!

Wartością społeczeństwa jest solidarność i troska o innych. Dlatego już teraz, podczas rozliczeń podatkowych, pamiętajmy o tych, którzy potrzebują wsparcia. Przekazując 1,5% podatku na rzecz Fundacji Zbieramy Razem, tworzymy razem lepsze jutro dla naszej społeczności!

Dziękujemy za każde wsparcie!

Dodano 2023-11-10