Gdyńska firma Kconsult w darze serca przekazała Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni tysiąc rozmaitych zabawek, które trafią do najmłodszych potrzebujących podopiecznych fundacji, a także dla pacjentów Kliniki Pediatrii Hematologii i Onkologii oraz Kliniki Chorób Nerek i Nadciśnienia Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Wartość netto darowizny szacuje się na blisko 8 tys. zł.

- Bardzo cieszymy się z każdego wsparcia naszych podopiecznych – mówi Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni. – We wszechpanującym niedostatku, a nierzadko biedzie, każda pomoc udzielona naszej fundacji jest na wagę złota. Niezmiernie miło nam mieć w gronie swoich przyjaciół gdyńską firmę Kconsult. Ogromnie dziękujemy za przekazane zabawki

pomi2.webp

Fundacja Zbieramy Razem najwięcej, bo 600 zabawek przekazała Klinice Pediatrii Hematologii i Onkologii oraz Klinice Chorób Nerek i Nadciśnienia Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Pozostałe fundacja rozda tym dzieciom, które bardzo potrzebują także zabawek, bo są z biednych rodzin, których nie stać na zakup żywności i leków, a zabawki pozostają tam w sferze marzeń.

- To, co pozwala nam prowadzić działalność w tak trudnym czasie, to uświadomienie sobie, że nie jesteśmy sami, że wspierają nas ludzie i firmy, których łączy szlachetne serce, z prawdziwego zdarzenia humanitaryzm i empatia. Jeszcze raz firmie Kconsult z Gdyni serdecznie dziękujemy, a wszystkich pozostałych zachęcamy do wspierania naszej misji pomocowej – dodaje Piotr Barszczewski.

Dodano 2022-11-07