To czas dzielenia się dobrem. Twój 1,5 procent podatku wielu z podopiecznym Fundacji Zbieramy Razem może odmienić ich dramatyczny los. Może poprawić jakość życia, doprowadzić do zdrowia, a nawet niektórym z nich uratować to, co najcenniejsze – życie. Dziś Ty im pomożesz, kiedyś inni pomogą Tobie. Bo dobro zawsze powraca!

Pani Julia z Gdyni samotnie wychowuje 4-letnią Tatianę, która choruje na atopowe zapalenie skóry oraz astmę oskrzelową. Dziewczynka całe swoje dzieciństwo zamiast na beztroskich zabawach spędzała w różnych szpitalach w związku z rzutami AZS i związanych z tym powikłań: zapalenia płuc, astmy.

Artur, młody, pogodny i ambitny gdynianin w dniu 1 stycznia 2022 roku doznał ciężkiego urazu w wyniku wypadku. W wyniku czego doznał urazu czaszkowo-mózgowego.

Mały Sebastianek z Wrocławia jest od urodzenia niesłyszącym dzieckiem. Odkąd rodzice zakupili mu implanty ślimakowe, wszystko wokół wydaje się być ciekawe, zwłaszcza nowy świat dźwięków, który dopiero odkrywa.

Agatka choruję na ataksję dziedziczoną, wiotkość V stopnia. Aktualnie jest w trakcie diagnostyki genetycznej w Warszawie celem ustalenia, na jaki rodzaj ataksji choruje.

Mała urocza Charlotte cierpi na zaburzenia czucia głębokiego, autyzm dziecięcy oraz występujące incydenty padaczkowe. Jej zmysły są upośledzone i przez to nie potrafi precyzyjne określić położenia poszczególnych części ciała w przestrzeni.

W tym roku Maya z Pasieki Otfinowskiej na Małopolsce będzie miała 7 lat. Powinna pójść do pierwszej klasy. Dziewczynka ma tylko połowę lewej ręki, a prawa ma cztery paluszki. Tylko dwa są zrośnięte.

Agatka choruję na ataksję dziedziczoną, wiotkość V stopnia. Aktualnie jest w trakcie diagnostyki genetycznej w Warszawie celem ustalenia, na jaki rodzaj ataksji choruje.

26-letnia Monika mama dwójki dzieci, 4 i 8 letnich chłopczyków cierpi na wrodzoną malformację tętniczą żylną (AVM). Mówiąc prościej Monice „przeciekają” tętnice i żyły. Pojawiał się ból nie do zniesienia który łagodziła morfina podawana dożylnie.

Kajetan urodził się w 2012 roku z wadami układu moczowego co przyczyniło się do tego, że często chorował. W swoim życiu przeszedł wiele pobytów w szpitalu. Odbył pięć operacji układu moczowego. W wyniku terapii antybiotykowej pojawiły się dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Pan Wojciech Kołodziejczyk, z Nowego Targu ze znacznym stopniem niepełnosprawności z porażeniem czterokończynowym, którego doznał w wyniku wypadku komunikacyjnego prosi o wsparcie finansowe do zakupu wózka elektrycznego.

Przez ile okrutnych dróg musiała przejść w życiu 32-letnia Joanna Skrzypecka z Łobza (woj. zachodniopomorskie) wie tylko ona i jej rodzina. W uśpieniu czaił się̨ największy wróg – cukrzyca typu I. Straciła palce stóp, nie pracują jej nerki, Teraz walczy o życie, czekając na przeszczep. Joasia bardzo potrzebuje naszego wsparcia i pomocy. 

Tymuś Małecki z Łodzi urodził się z wrodzoną wadą serca pod postacią hipoplazji łuku aorty, zwężenia cieśni aorty, dwupłatkowej zastawki aortalnej oraz ubytku w przegrodzie międzykomorowej. Jeszcze w życiu płodowym lekarze ostrzegali, że ma tylko 20 procent szans na przeżycie. A on dzielny nie tylko dotrwał do końca ciąży, ale także urodził się naturalnie.

Czy trzeba więcej ludzkich dramatów? Masz istotny wpływ na to, żeby odmienić ich los. Możesz przekazać im swój 1,5 procent podatku. Ciebie to nic nie kosztuje, a im może przywrócić zdrowie, poprawić jakość życia, a nawet uratować życie. To czas dzielenia się dobrem. Dziś Ty im pomożesz, kiedyś inni pomogą Tobie. Bo dobro zawsze powraca! Pamiętaj, w swoim zeznaniu podatkowym wpisz KRS 0000 518 797. I ciesz się, że im pomogłeś.  

Dodano 2022-02-13