Razem z Ukrainą
Solidarni z Ukrainą, Ukraina walczy, Wojna na Ukrainie Utworzono 2022-02-24

24 lutego 2022 r. Władimir Putin rozpoczął wojnę w Ukrainie. Wiele miast i obiektów zostało zbombardowanych przez rosyjskie wojska, które przekroczyły granicę Ukrainy. Stolicę i inne miasta opuszczają przerażeni obywatele. Wciąż jest jeszcze czas na dobrą wolę, jest jeszcze czas na negocjacje, wciąż jest miejsce na mądrość, która zapobiegnie dominacji interesów partykularnych, ochroni słuszne aspiracje wszystkich i uchroni świat przed szaleństwem i okrucieństwem wojny.

W geście solidarności z Ukrainkami i Ukraińcami, w odpowiedzi na brutalny atak ze strony Rosji, Fundacja Zbieramy Razem uruchomiła zbiórkę pieniędzy.

Jesteśmy w przededniu wielkiej katastrofy humanitarnej. Z objętej wojną ukrainy uciekają w kierunku do Polski całe rodziny uchodźców. Uciekają w przerażeniu po to by chronić życie i zdrowie swoje oraz swoich bliskich. Ojcowie , synowie, bracia wracają by walczyć w obronie swojej ojczyzny, zostawiają swoje rodziny. W geście solidarności z Ukrainkami i Ukraińcami, w odpowiedzi na brutalny atak ze strony Rosji, Fundacja Zbieramy Razem uruchomiła zbiórkę pieniędzy, Pomóżmy im.