Razem możemy przywrócić uśmiech Tomkowi!
Utworzono 2024-02-09

Uaktualnienie. 28.03.2024

Z głębokim wdzięcznością skierowaną w stronę wszystkich o wielkich sercach, które otworzyły się dla Tomka, pragniemy wyrazić nasze najszczersze podziękowania za hojność i wsparcie finansowe. Dzięki Waszej wielkoduszności, udało się zebrać środki na tegoroczny turnus rehabilitacyjny, co wprawia nas w ogromną radość.

Jednakże przed nami jeszcze kolejny etap naszej misji. Z myślą o przyszłorocznym turnusie, pragniemy kontynuować nasze starania i podnieść kwotę zebranych funduszy. Dlatego też, zwracamy się z gorącą prośbą o dalsze wsparcie i hojność, byśmy mogli razem zrealizować kolejny etap naszych celów.

Wasza życzliwość i solidarność stanowią siłę napędową, która daje nam motywację do działania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc oraz zachęcamy do kontynuowania wspólnej drogi ku zdrowiu i spełnieniu dla Tomka.


Zwracamy się do Was z sercem pełnym nadziei i prośbą o wsparcie naszej kampanii na rzecz pomocy Tomkowi Dudkowi , młodej osobie, która doznała tragicznego wypadku podczas treningu biathlonowego.

Dnia 4 maja 2010 roku, życie Tomka Dudka zmieniło się na zawsze. Kula, z niewytłumaczalnych powodów, przeszyła jego policzek i zatrzymała się w mózgu, powodując czterokończynowy niedowład. Po wielu operacjach, intensywnej opiece medycznej i długotrwałej rehabilitacji, Tomkowi nadal potrzebne jest nasze wsparcie.