+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Kochani, dzięki Wam, wspaniałym ludziom, dla których pomoc potrzebującej osobie jest celem i sensem, na operację 6-letniego Kuby Mistarza z Wierzbanowy w powiecie myślenickim udało się zebrać przeszło 50 tys. zł. To bardzo dużo, ale wciąż potrzebne drugie tyle. Koszt lepszej przyszłości tego chłopca, samodzielności i życia bez kul, został wyceniony na 101 940 zł. Fundacja pomocy dzieciom jaką jest fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku zachęca gorąco do dalszych darowizn.

Tych, którzy sprawy nie znają, informujemy, że  Kubuś po urodzeniu wydawał się zdrowym chłopcem, ale z czasem okazało się, że cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Choruje też na nie starsza córka Mistarzów, Klaudia. Dziewczynka 8 stycznia tego roku była operowana na Florydzie przez doktora Feldmana, wybitnego specjalistę. Odtąd Klaudia chodzi, ale wymaga intensywnej rehabilitacji. Doktor Feldman pod koniec sierpnia tego roku przyleci z Florydy do Warszawy, aby zoperować Kubę. Daje jego rodzicom nadzieję, że chłopiec będzie chodził. Koszt zabiegu został wyceniony na 101 940 zł. Matka Kubusia nie pracuje, bo musi opiekować się chorymi dziećmi. Ojciec prowadzi własną działalność, ale dochód z niej ledwo wystarcza im na utrzymanie domu i jedzenie. 

Fundacja Zbieramy Razem, której Kuba został podopiecznym wierzy, że czasem cuda się zdarzają. Że uda się zebrać tę ogromną kwotę pieniędzy na leczenie chłopca, dzięki naszym Darczyńcom. To już koniec wyścigu o zdrowie Kuby. O jego przyszłość. Jako organizacja charytatywna zajmująca się pomocą niepełnosprawnym, pomocą dla chorych, liczy nadal, że wesprą Państwo ten szczytny cel.

Wpłat prosimy dokonywać również na subkonto z dopiskiem „Pomoc dla Kuby Mistarza”.

Numer konta do wpłat krajowych: ING BANK 76 1050 1764 1000 0090 3087 9689,

do zagranicznych Swift: INGBPLPW PL 54 1050 1764 1000 0090 3087 9697.

Podobne Artykuły

Fundacja Zbieramy Razem z wizytą w elbląskim DPS

W Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci przy ul. Kasprzaka w Elblągu odbyło

Bestiariusz zakończony - sprzęt dostarczony

Projekt Bestiariusz, który zasłynął z efektownych kalendarzy przedstawiających

Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom

Fundacja Zbieramy Razem wspólnie z siecią sklepów Swarovski przeprowadzają

Projekt Bestiariusz - super kalendarz na 2015r.

To wspólny projekt Fundacji Zbieramy Razem i trójmiejskiej grupy wolontariuszy

Przełamywanie własnych, trudnych barier

Wychowywanie chorego lub upośledzonego ruchowo czy intelektualnie, dziecka

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera