+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

„Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on” – rzekł słynny amerykański pisarz Jack London. Państwo pokazaliście, że potraficie się dzielić. Za obdarzenie nas swoim ogromnym zaufaniem i przekazanie swojego 1 procenta ze swojego dochodu za 2017 rok zarząd i wolontariusze Fundacji Zbieramy Razem w Gdańsku składa wszystkim Państwu z serca płynące podziękowania.

To dzięki właśnie Państwu możemy pomagać coraz większej grupie naszych podopiecznych. Bez Waszego 1 procenta jeśli nie byłoby to  w ogóle niemożliwe, to z pewnością bardzo poważnie utrudnione. Nie ma piękniejszych rzeczy na świecie, jak pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują i w dodatku móc z tego czerpać radość.

Akcja 1 procenta za 2017 rok była drugą w naszej fundacji. Do otrzymywania 1 procenta z Państwa dochodów zostaliśmy uprawnieni po tym, jak sąd po wnikliwym sprawdzeniu naszej wiarygodności nadał nam status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Nie wiemy jeszcze na tę chwilę, ile otrzymamy pieniędzy z tej akcji, ponieważ fiskus cały czas je przekazuje. Niemniej już teraz z serca wszystkim  bardzo dziękujemy, bo pozwoli to nam realizować nasze zadania.

Świadome służenie innym to okazja do nadania swojemu życiu głębszego sensu, bo przecież pomagając potrzebującym wzbudzamy w sobie nowe pokłady życiowej energii i poznajemy czym jest naturalne poczucie spełnienia. Prawdziwego, pełnego spełnienia, bo pomaganie, jak świat światem, stało się nieodłączną potrzebą każdego człowieka.

Jeszcze raz za okazane nam zaufanie szczerze dziękujemy i liczymy na dalsze wspieranie naszych działań, w każdej możliwej formie. Miło nam jest mieć w Was swoich prawdziwych Przyjaciół.

Podobne Artykuły

Fundacja Zbieramy Razem z wizytą w elbląskim DPS

W Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci przy ul. Kasprzaka w Elblągu odbyło

Bestiariusz zakończony - sprzęt dostarczony

Projekt Bestiariusz, który zasłynął z efektownych kalendarzy przedstawiających

Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom

Fundacja Zbieramy Razem wspólnie z siecią sklepów Swarovski przeprowadzają

Projekt Bestiariusz - super kalendarz na 2015r.

To wspólny projekt Fundacji Zbieramy Razem i trójmiejskiej grupy wolontariuszy

Przełamywanie własnych, trudnych barier

Wychowywanie chorego lub upośledzonego ruchowo czy intelektualnie, dziecka

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera