KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Frankfurterki z pomocą charytatywną dla Pani Genowefy
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Współpracujące z Fundacją Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku Frankfurterki z Niemiec przysłały kołdry, pościel, patelnie, żelazko i poduszki na krzesła. Rzeczy przekazaliśmy Genowefie Skoneckiej z Gdańska. 7 stycznia tego roku mieszkanie kobiety stanęło w płomieniach. W pożarze śmierć poniósł mąż kobiety, a niepełnosprawny syn został hospitalizowany.

Cały dobytek rodziny spłonął w kilka chwil. Pani Genowefa była wtedy na pielgrzymce w Częstochowie. Gdy wróciła, dowiedziała się o wszystkim. Musiała stawić czoło tragicznym informacjom. Że zginął jej mąż. Że niepełnosprawny syn walczył o życie w szpitalu. Ileż trzeba mieć w sobie siły, żeby się nie poddać. Kobieta zaczęła szukać konkretnej pomocy, wsparcia w remoncie mieszkania.

A że dobrych serc nie brakuje znaleźli się ludzie, którzy wesprą panią Genowefę w częściowym sfinansowaniu remontu doszczętnie spalonego mieszkania. Koszty, które poniesie kobieta w związku z pracami, znacznie przewyższają kwotę otrzymanej zapomogi. Postanowiliśmy pomóc Pani Genowefie w dodatkowej zbiórce.

Apelujemy o pomoc. Potrzebne są pieniądze na materiały budowlane, hydraulikę, elektrykę, wyposażenie mieszkania. Jeżeli ktoś z Was posiada niepotrzebne meble lub sprzęt rtv/agd  również może je przekazać naszej podopiecznej. Liczymy niezmiennie na Państwa ofiarność. Wspólnie mamy szansę pomóc Pani Genowefie!

Wpłat prosimy dokonywać na subkonto z dopiskiem "Pomoc dla Genowefy Skoneckiej". Nr konta ING BANK 76 1050 1764 1000 0090 3087 9689. Do wpłat zagranicznych Swift: INGBPLPW PL 54 1050 1764 1000 0090 3087 9697. Ci z Państwa, którzy zastanawiają się komu ofiarować swój 1 procent przy rozliczaniu się z fiskusem podpowiadamy, że pani Genowefie. A ten procent zaprocentuje w Państwa sercach, domach. Warto! Nasz KRS 0000 518 797. Należy go wpisać w pole OPP dla której chcemy dać swój 1 procent.

Słowa podziękowania kierujemy do Frankfurterek, grupy Polek z Frankfurtu nad Menem, które niosą pomoc przede wszystkim dzieciom w Polsce oraz wszystkim osobom znajdującym się w trudnej sytuacji. Kobiety o niesamowitej energii organizują zbiórki ubrań i rzeczy materialnych, po czym wysyłają je do potrzebujących rodzin. Współpracują z wieloma fundacjami, w tym naszą, włączając się aktywnie w wiele akcji.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera