+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Ruszył kiermasz Fundacji Zbieramy Razem

Wolontariusze zbierają pieniądze dla Karola – dwunastolatka, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku został poparzony – jego ciało uszkodzone jest w ponad 40% procentach. Rodziców nie stać na kosztowną terapię, niezbędną  w tego typu przypadkach.

Gdańska Fundacja "Zbieramy Razem" przez trzy lata swojego istnienia udzieliła już wsparcia 122 osobom dotkniętym chorobami, niepełnosprawnym, wykluczonym społecznie, biednym i samotnym na łączną kwotę ok 2,5 mln zł. Na ten koszt składają się nie tylko bezpośrednie dofinasowanie do leczenia, zakupu leków czy rehabilitacji, ale i nieodpłatne świadczenie usług w postaci dostarczania żywności, środków czystości. Podopiecznymi fundacji są również pacjenci Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

Na I piętrze Centrum Medycyny Inwazyjnej UCK w dniach 27 listopada – 15 grudnia 2017 znajdziecie stoisko, na którym można kupić kartki fundacji „Zbieramy razem”. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na leczenie dwunastoletniego  Karola.

Podopieczny Fundacji "Zbieramy Razem" w lipcu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Został poparzony, jego ciało jest uszkodzone w ponad 40%. Chłopiec wymaga intensywnej rehabilitacji oraz specjalistycznych silikonowych i uciskowych opatrunków, które mają zmniejszyć ryzyko bolesnych zrostów. Terapia poparzeń jest bardzo kosztowna. Wypadek wykluczył chłopca z życia społecznego, Karol wymaga indywidualnego toku nauczania. Bardzo tęskni za kolegami, marzy o powrocie do szkoły.

Więcej informacji  o Karolu i fundacji „Zbieramy razem” znajdziecie na stronie http://zbieramyrazem.org/podopieczni.html

Podobne Artykuły

Fundacja Zbieramy Razem z wizytą w elbląskim DPS

W Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci przy ul. Kasprzaka w Elblągu odbyło

Bestiariusz zakończony - sprzęt dostarczony

Projekt Bestiariusz, który zasłynął z efektownych kalendarzy przedstawiających

Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom

Fundacja Zbieramy Razem wspólnie z siecią sklepów Swarovski przeprowadzają

Projekt Bestiariusz - super kalendarz na 2015r.

To wspólny projekt Fundacji Zbieramy Razem i trójmiejskiej grupy wolontariuszy

Przełamywanie własnych, trudnych barier

Wychowywanie chorego lub upośledzonego ruchowo czy intelektualnie, dziecka

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera