+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

„Podaruj dzieciom radość", czyli grosz do grosza na gdańskim lotnisku. Naszym wspaniałym Darczyńcom, którzy nie szczędzili grosza, a nawet banknotów, wrzucając pieniądze do naszej skarbonki znajdującej się w terminalu pasażerskim T2 na gdańskim lotnisku zarząd Fundacji Zbieramy Razem serdecznie dziękuje i wraz z gronem wolontariuszy wszystkim tym bezimiennym osobom przesyła uśmiech. Każdy, kto przechodzi obok naszej skarbonki, może również wesprzeć nasze cele.

Skarbonka naszej fundacji na lotnisku w Gdańsku znajduje się od 30 kwietnia dzięki życzliwości prezesa zarządu T2 Portu

Amerykański pisarz Wallace D. Wattles: „Biedni nie potrzebują dobroczynności; potrzebują inspiracji. Dobroczynność daje im tylko chleb, by utrzymać ich przy życiu lub rozrywkę, by zapomnieli o ubóstwie na godzinę lub dwie; inspiracja natomiast sprawi, że podniosą się oni z biedy. Jeśli chcesz pomóc biednym, pokaż im, że mogą stać się bogaci; udowodnij to i sam stań się bogaty”.

Międzynarodowy zespół naukowców: Obecność bliskiej osoby łagodzi ból

Nie tylko dotyk czy rozmowa, ale nawet sama obecność bliskiej osoby uśmierza ból - wykazał międzynarodowy zespół badaczy. Nikt by nawet nie pomyślał, bo to nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy. Takie wsparcie otrzymane od drugiego człowieka jest bezcenne.

Po pięciu latach swojej działalności z siedziba w Gdańsku zarząd Fundacji Zbieramy Razem zadecydował o przeniesieniu siedziby do Gdyni. Odtąd znajdujemy się już w gdyńskim Domu Inżyniera przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13 w lokalu nr 107.

Publiczny system ochrony zdrowia w Polsce bez geriatrii. Pomóż naszym podopiecznym!

Alternatywą jest skierowanie osoby starszej do zakładu opieki, a w nim zazwyczaj brakuje miejsc. Szpitale lawinowo likwidują oddziały geriatryczne. Zdaniem ekspertów, rodzimy model opieki nad pacjentami w podeszłym wieku nie nadąża za zmianami demograficznymi i coraz szybciej starzejącym się społeczeństwem.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera