KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Serdeczne podziękowania
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Otrzymaliśmy piękne podziękowanie za naszą pracę i ofiarność darczyńców od mamy Niny Zuzo. Dzięki wpłatom na subkonto Ninki mogliśmy zrefundować dodatkowy turnus rehabilitacyjny dla naszej małej Podopiecznej. Dzięki Wam Nina zaczęła już chodzić. Poniżej tekst listu od mamy Ninki.

Witam serdecznie

Kilka dni temu wróciłyśmy z  pierwszego w życiu Ninki turnusu rehabilitacyjnego.  Dwa tygodnie ciężkiej pracy za nami a teraz  dużo przed nami takiej zwykłej, codziennej rehabilitacji i pracy .

Do „Tratwy” w Steklinku udało się pojechać dzięki Wam. Wasze wsparcie sprawiło, że Ninka zaczyna chodzić .

Nie wiem jak za to dziękować i czy są słowa, które potrafią wyrazić wdzięczność za wsparcie, za nadzieję, za wszystkie cudowne rzeczy, które się wokół Ninki wydarzyły .. ale spróbuję: 

Dziękuję serdecznie Zarządowi i wszystkim Pracownikom Fundacji Zbieramy Razem za  objęcie  Ninki opieką, organizację i przeprowadzenie  zbiórki, zwłaszcza Pani Magdalenie Sulkowskiej za rewelacyjny kontakt i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Szczególne  podziękowania kieruję też do ks. Daniela Szafarza i całej grupy fantastycznych Ludzi z Katolickiej Grupy Sportowej: Radośnie Zakręceni , którzy w intencji Ninki odbyli pielgrzymkę rowerową do Lourdes.

I Kochani najważniejsze podziękowania są dla Was- Wszystkich Darczyńców: za Wasze wsparcie finansowe, modlitwę i  ciepłe myśli, a przede wszystkim za to, że wierzycie w moją Ninkę. To właśnie dzięki Wam Ninka będzie miała lepszą i bardziej intensywną rehabilitację.

Lekarze pewnie powiedzieliby, że to niemożliwe, że Mózgowego Porażenia Dziecięcego nie da się w pełni wyleczyć,  ale wierzę w to, że jeśli Ninkę otacza tyle Dobrych Osób, to w przyszłości będzie zupełnie zdrowa, samodzielna i w dorosłym życie będzie mogła pomagać innym.

Pozdrawiam serdecznie Jolanta Zuzo 

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera