Fundacja Pomocy Dzieciom w Gdyni - Krea(k)tywni
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

W Fundacji Zbieramy Razem trwają ostatnie prace nad kalendarzem na 2016 rok, który wydajemy w ramach nowego projektu – „Krea(k)tywni”. Już dziś wiemy, że kilka redakcji zgodziło się objąć go swoim patronatem, za co w imieniu własnym i wszystkich naszych podopiecznych już teraz pragniemy serdecznie podziękować.

Dochód będzie przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym, a w szczególności Błażejowi z Rypina w województwie kujawsko-pomorskim w powrocie do sprawności, a także Alicji Grzymowicz z Gdańska, która walczy z guzem mózgu, dzieciom żyjącym w nieustannych niedostatkach żywieniowych i materialnych z Domu Pomocy Społecznej w Elblągu prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi oraz 8-letniej Emilce, także z Elbląga, której ciało wymęczone jest nieustającymi napadami, bezdechami i drgawkami, cierpiącej na rzadką chorobę Von Willebranda.   

Kalendarz w całości jest dziełem naszych zdolnych wolontariuszy, którzy w pocie czoła, zakładali nie byle jakie kostiumy i barwne stroje, by przenieść nas w zupełnie inny świat. Powstał więc drugi gigantyczny po Bestiariuszu projekt… Odkrywcy, Gwiazdy, Pustelnika…

Będą też koszulki z unikatowymi nadrukami. W obu przypadkach tematyką będą typy osobowości człowieka. Jak zwykle niezawodni wolontariusze postanowili przedstawić je w interesujący sposób, np. typ ciekawy świata, czyli Odkrywca, pewny siebie – Gwiazda czy samotniczy – Pustelnik.  Fotografią zajął się Grzegorz Petk, natomiast wizażem Elżbieta Skoczeń, dwóch świetnych profesjonalistów z ogromnym sercem.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera