KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Byliśmy na Targach "Młodej Pary" w Trójmieście
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Wolontariusze Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku 4 listopada zaprezentowali projekt-ofertę fundacji podczas odbywającego się w tym dniu w gdańskim Amber Expo największego wydarzenia z branży ślubnej pod nazwą Targi Młodej Pary. Przedsięwzięcie stało się wyjątkową okazją dla narzeczonych i ich bliskich do zaplanowania najważniejszego dnia w ich życiu w najdrobniejszych szczegółach.

Blisko 200 wystawców z różnych branż przygotowało specjalnie na ten dzień unikatowe kolekcje oraz atrakcyjne oferty cenowe. Chętnych na zapoznanie się z najświeższymi trendami w organizacji ślubu i wesela było bardzo wielu. Organizatorzy zadbali o to, by podczas targów nie zabrakło powodów do radosnych uniesień i ogromnych emocji. Na scenie odbyły się specjalne pokazy mody i tańca, występy barmanów i zespołów muzycznych, prezentacje makijaży i fryzur. Była też okazja na podziwianie ekskluzywnych samochodów i limuzyn ślubnych, a nawet na wypróbowanie ich na własnej skórze!

Całości dopełniły wspaniałe konkursy przygotowane z myślą o Młodych Parach. Każdy z gości mógł wziąć udział w zabawie i zawalczyć o wyjątkowe nagrody.

- Mieliśmy ogromną przyjemność również tam być i opowiadać o naszej akcji – relacjonuje Weronika Talaśka z Fundacji Zbieramy Razem. - Lepszy na dobry cel datek niż najpiękniejszy kwiatek. Zachęcaliśmy Młode Pary, które w ramach swojego ślubu chciałyby pomóc chorym i potrzebującym, aby zaproponowały swoim gościom ciekawe rozwiązanie: zamiast kwiatów goście mogą przekazać drobne kwoty do specjalnie przygotowanych puszek. Środki zebrane podczas wesela Para Młoda przekazuje na subkonto jednego z naszych Podopiecznych. Pieniądze zostają przeznaczone na leczenie, rehabilitację i zakup sprzętu medycznego.

Ciekawa inicjatywa niesienia dobra przez Fundację Zbieramy Razem spodobała się odwiedzającym targi. Goście chętnie zadawali pytania i dzielili się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

- Mamy nadzieję, że pomysł spodoba się Młodym Parom, a nasi podopieczni zyskają kolejnych Darczyńców, którzy wesprą ich w walce o zdrowie i godne życie – dodaje Weronika Talaśka. - W akcji jak zawsze pomagały nam dziewczyny z VIP EVENT, a o wygląd stoiska zadbała firma Balonowelove. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie, a kierownictwu Amber Expo za to, że mogliśmy tam być.

Do tej pory wiele Par Młodych zdecydowały się na taką formę pomagania. Łącznie zebrano ponad 8 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację naszych najmłodszych podopiecznych. Dzięki Tym akcjom pomogliście Państwo Amelce Branczewskiej, Hannie Radek, Kubie Mistarz, Zuzi Ciesielskiej, Karolowi Celińskiemu. Brawo za odwagę i zrozumienie tej cennej inicjatywy. Z życzliwością czekamy na zgłoszenia od kolejnych nowożeńców, chcących przyłączyć się do naszej wspaniałej akcji. Nowożeńcy otrzymują od nas specjalny certyfikat.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera