Fundacja Pomocy Dzieciom w Gdyni - Dary dla poszkodowanych w nawałnicy
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Dary dla poszkodowanych w nawałnicy

Fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku 9 listopada przekazała do Urzędu Gminy w Sulęczynie zebrane przez klientów i pracowników polskich marketów dary. Stamtąd mają trafić do najbardziej poszkodowanych rodzin w sierpniowej nawałnicy.

To głównie środki czystości, kosmetyki, pielęgnacyjne i rozmaite artykuły spożywcze. Na pomysł pomocy poszkodowanym w sierpniowej nawałnicy wpadli pracownicy znanych sieci polskich marketów. Ustalili szczegóły akcji z istniejącą i prężnie działającą od trzech lat Fundacją Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku. Okazją do spontanicznego odruchu serca jest zbliżający się Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

Z sulęczyńskiego Urzędu Gminy, do którego paczki zawieźli pracownicy i wolontariusze fundacji, dary mają trafić do najbardziej poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy rodzin z terenu tej gminy.

Wcześniej fundacja wsparła mieszkańców gminy Sierakowice. Ogólnie fundacja przekazała do tej pory kilka transportów darów o wartości kilkunastu tysięcy zł. 

Fundacja Zbieramy Razem w Gdańsku działająca na terenie całego kraju istnieje od trzech lat. Jej misją jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, ciężko chorym ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego. Istotnym elementem działań fundacji jest pomoc społeczna dla osób w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, której doświadczyli nagle pod wpływem tragedii osobistej lub w wyniku klęski żywiołowej czy pożaru.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera