KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Beauty Derm Instytut z Gdańska - naszym sponsorem
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Z radością pragniemy poinformować iż Beauty Derm Instytut - Centrum SPA w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon przy ulicy Kapliczna 30 w Gdańsku sprezentowało nam 3 x karnet Day Spa 10 x basen, sauny, siłownia ważny dwa miesiące. 
Powyższe Karnety przeznaczone są dla poprawy zdrowia naszych podopiecznych, którzy przeszli operacje ortopedyczne, kardiologiczne czy neurologiczne. 

Zarząd Fundacji z całego serca dziękuje Kierownictwu oraz pracownikom Beauty Derm Instytut za okazaną życzliwość i serdeczność w stosunku do Naszej Fundacji i Naszych Podopiecznych.

Tradycja Beauty Derm Instytut sięga 2002 roku, kiedy powstał gabinet dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej, jednak to w 2007 roku nastąpiły najbardziej istotne zmiany, które ukształtowały Beauty Derm Instytut w postać, którą znają Państwo obecnie. Wtedy również rozpoczęliśmy starania, które zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem naszego pierwszego Centrum SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, znacząco wzbogacając naszą ofertę o usługi związane typowo z branżą SPA, czyli basen, sauny, fitness czy masaże. Dzisiaj Beauty Derm Instytut to gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii Medical Day SPA w Gdyni oraz salon SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, w którym kompleksowo zajmujemy się relaksem, rekreacją i Twoim ciałem.

W 2007 i 2008 roku nasz gdyński gabinet Medical Day Spa otrzymał prestiżowe wyróżnienie Prestige SPA Awards zajmując piąte miejsce w Polsce, a w kwietniu 2009 otrzymał rekomendację dla gabinetów polecanych przez miesięczniki URODA oraz InStyle.

Gdańskie Centrum SPA w Hotelu Orbis Posejdon to kompleksowe centrum rekreacji, sportu, rozrywki oraz relaksu, gdzie zadbamy o Twoje odprężenie i Twoje ciało. Oferujemy pełną ofertę zabiegów kosmetycznych oraz spa, masaże, relaks na basenie, w saunie suchej i mokrej, sportowy wysiłek na zajęciach fitness i aqua oraz na siłowni. Centrum SPA położone jest w malowniczym Jelitkowie, nad samym morzem, co dodaje uroku naszemu SPA.

Gdyńskie Medical Day SPA jest ukoronowaniem naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych, a zarazem metamorfozą dermatologii w sztukę tworzenia i dążenia do doskonałości poprzez medycynę estetyczną, dermatologię i kosmetologię. Jest wyjątkowym, nowoczesnym miejscem o bardzo wysokich standardach. Starając się spełnić oczekiwania Pacjentów oferujemy zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w medycynie estetycznej.

Nasza fachowość została doceniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Estetycznej, które przyjęły nas w swoje szeregi i rekomendują nas na swoich stronach. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej i kosmetologii. Nasza praca to kompendium wieloletnich doświadczeń zdobytych w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Obowiązujące w naszym Instytucie standardy leczenia, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i materiałów, zapewniają naszym Pacjentom bezpieczeństwo, komfort oraz zdrowie i satysfakcję. Stale rozbudowujemy strukturę i infrastrukturę technologiczną.

Nasze salony SPA świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nad czystością wody w basenach czuwają ludzie i najnowocześniejsza automatyka, sale fitness są wyposażone w specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, a nasz personel regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

Personel Beauty Derm Instytut to zespół lekarzy, kosmetolodzy, masażyści, ratownicy oraz personel zarządzający i administracyjny. Dzięki ciągłym szkoleniom w kraju i na świecie, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia oraz tak ważną w zachowaniu ich efektów opiekę po zabiegową. Osobiście czuwamy nad jakością naszych usług, a Państwa zadowolenie jest dla Beauty Derm Instytut największą satysfakcją.

 

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera