KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Dziękujemy za przekazanie 1% podatku z PIT
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
pomagamy za 1% Twojego Podatku

Świadome służenie innym to nie tylko większa szansa na przetrwanie ludzkości, ale to również okazja do nadania swojemu życiu głębszego sensu. Pomagając potrzebującym każdy z nas wzbudza w sobie nowe pokłady życiowej energii i poznaje czym jest naturalne poczucie spełnienia. Spełnienia, bo pomaganie, jak świat światem, stało się nieodłączną potrzebą każdego człowieka. Toteż z nieukrywaną satysfakcją, przeogromną potrzebą wynikającą wprost z naszych gorących serc, Zarząd Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku kieruje do Państwa serdeczne

p o d z i ę k o w a n i e

za obdarzenie nas swoim ogromnym zaufaniem i przekazanie swojego 1 procenta ze swojego dochodu za 2016 rok. Gdy zaczynaliśmy robić to, co robimy, nasze główne cele obracały się wokół tego, co możemy dać z siebie innym. Chcieliśmy stworzyć fundację na miarę potrzeb, choć wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy z mnogości tych potrzeb. I z tego faktu również, że potrzeby naszych podopiecznych spotkają się z tak ogromną życzliwością i zrozumieniem z Państwa strony.

W miarę rozwijania naszej działalności, zwiększania liczby podopiecznych, zaczęliśmy odczuwać znacznie silniejszą potrzebę służenia innym. Już nawet nie dlatego, że to nasza misja i zarazem pasja, która ogarnęła całe nasze jestestwo, ale dlatego, że im większej liczbie potrzebującym udaje się nam skutecznie pomóc, tym bardziej przemawia do nas świadomość tego, że to, co robimy, jest tak ogromnie ważne dla tylu osób.

Tych niejednokrotnie uśmiechów na twarzach chorych, samotnych, biednych, wykluczonych społecznie, nie byłoby, gdyby nie Państwa życzliwość, pomoc i okazane wsparcie w połączeniu z naszą permanentną motywacją i radością z tego, co robimy, dającą nam każdego dnia na nowo poczucie spełnienia. Bo, jak powiedziała Barbara Bush, żona Georga H.W. Busha: „Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym". Państwo to najlepiej wiecie, okazaliście nam, fundacji z zaledwie trzyletnim stażem, która po raz pierwszy uzyskała prawo do otrzymywania 1 procenta, ogromne zaufanie, które odmienia los tak wielu serc. Jeszcze raz za ten dar dziękując, liczymy na dalsze wspieranie naszych działań, w każdej możliwej formie. Ogromnie przyjemnie jest mieć w Was swoich prawdziwych Przyjaciół Fundacji Zbieramy Razem.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera