+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Ważna Wiadomość dla Darczyńców

Datki wpłacone na organizacje charytatywne uprawniają do ulg podatkowych i potrąceń od kwoty opodatkowania w zależności od lokalnych przepisów oraz lokalizacji darczyńcy. Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z organizacją Fundacja Zbieramy Razem - KRS 0000 518 797 w sprawie dokumentacji podatkowej, napisz pod adresem fundacja@zbieramyrazem.org.

Galeria

Uzupełnienie

Fundacja Zbieramy Razem wraz z firmą Vip Event oraz gronem wolontariuszek realizowały projekt „Chodź, pomaluj mój świat „ na oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Założeniem projektu była chęć rozbudzenia dziecięcej radości, zabawy i podarowania odrobiny szczęścia dzieciom, które na co dzień staczają największa i zarazem najtrudniejszą walkę- walkę o swoje zdrowie i życie.

Dla wszystkich wolontariuszek biorących udział w projekcie było to trudne wyzwanie zwłaszcza, że większość z nas sama ma malutkie dzieci. Jednak wspólnymi siłami udało nam się pokonać nerwy, stres i podarować moc uśmiechów małym pacjentom. Zabaw nie było końca- dzieci miały możliwość skorzystania z salonu piękności, mogły  pomalować buźki w ulubioną postać z bajki, zanurkować w basenie z piłkami  ale największą frajdę sprawiły im ogromne bańki mydlane oraz gość specjalny- Myszka Miki.

Mała garstka dzieci ze względu na stan zdrowia nie mogły opuścić swoich łóżek szpitalnych ale i tu dzielne wolontariuszki stanęły na wysokości zadania – wparowały na oddział niczym super bohaterki aby obdarować maluchy słodyczami i balonami.

Wzruszenie rodziców i uśmiechy małych pacjentów- w takich momentach docenimy naszą pracę. Wystarczy chwila spędzona na oddziałach onkologicznych aby diametralnej zmianie uległ nasz światopogląd. Chylimy czoła dla dzieci i ich rodzin za siłę walki a przy tym ogromną pokorę. Nie usłyszymy z ich ust narzekania, że są biedne, pokrzywdzone przez los – oni czerpią radość z każdej chwili, każdej sekundy spędzonej razem.

Wizyta na onkologii dziecięcej dała nam dobrą lekcję pokory oraz uświadomiła, jak błahe są nasze problemy dnia codziennego. 

Ogromne podziękowania dla firmy VIP EVENT oraz wolontariuszek, które stanęły na wysokości zadania i zabawiały małych pacjentów. To dzięki Wam uśmiechy zagościły na ich twarzach.

Nie poddajemy się i za jakiś czas szykujemy kolejny projekt bo wiemy, że warto!

Zachęcamy i Państwa  ….otwórzmy nasze serca, czyńmy dobro i szanujmy to co mamy najcenniejsze- czas i zdrowie.

Maluchy nasze kochane- życzymy Wam dużo zdrówka i wracajcie szybko do pełni sił!!

Programy do rozliczeń podatków za 2017 rok

 

Możesz również pobrać formularz i ręcznie rozliczyć podatek.

Pobierz w PDF: Formularze PIT za 2017

Będzie potrzebna Ci drukarka.

PIT-28

pobierz PDF

PIT 28 - ryczałt ewidencjonowany (rozliczyć do 1.02.2018)

PIT-36

pobierz PDF

PIT 36 - firma, osoby prowadzące działalność gospodarczą

PIT-36L

pobierz PDF

PIT 36L - dochody opodatkowane podatkiem liniowym 19%

PIT-37

pobierz PDF

PIT 37 - praca, zlecenie, dzieło, emerytury

PIT-38

pobierz PDF

PIT 38 - dochody kapitałowe

PIT-39

pobierz PDF

PIT 39 - sprzedaż, zbycie nieruchomości

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera