KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - 1 % podatku na leczenie podopiecznych
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Jesteś gotowy by zostać E-Wolontariuszem?

Wystarczy, że masz trochę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów i dużo entuzjazmu. Więcej szczegółów tutaj....

SPONSORZY, PARTNERZY - ŚCIANA CHWAŁY

1

portEl.pl

Elbląg w internecie - portel.pl - najstarsza i największa w regionie elbląskim gazeta internetowa


1

Onet.pl

Ogólnopolski portal internetowy o charakterze informacyjno - rozrywkowym.


1

Agencja Ślubna MK Wedding

Agencja Ślubna MK Wedding pragnie pomóc Wam zorganizować ślub marzeń zdejmując z Was ciężar przygotowań abyście mogli cieszyć się tym wyjątkowym dniem i niczym się nie martwić. Naszym priorytetem jest jakość usług. Współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami, dbamy o estetykę i każdy najmniejszy szczegół.

 

1

EURO-CAR

FordStore Euro-Car - Autoryzowany Dealer Forda. Ford Store Euro-Car to kompletna oferta samochodów marki Ford dla osób prywatnych i firm. Profesjonalne doradztwo, usługi.

 

1

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii. Wśród sztandarowych produktów Microsoft znajduje się system operacyjny Windows. Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje Microsoft Office. 

 

1

GOOGLE

Google dla Organizacji Non profit (G4NP) to program umożliwiający organizacjom pozarządowym bezpłatny dostęp do produktów firmy Google, w tym profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi: Gmaila, Kalendarza, Google Ad Grants czy Google Analytics. Aby złożyć zamówienie na G4NP konieczna jest rejestracja w programie Technologie.org.pl. Po rejestracji organizacji otrzymasz token (do pobrania z panelu profilowego), który posłuży Ci do rejestracji na stronie programu G4NP. 


1

DRUKOMANIA

Drukomania - zamień druki na tańsze ! Wizytówki, ulotki, plakaty, koperty, biznes karty, bloczki, teczki,kalendarze, katalogi, broszury, banery, naklejki, ...

 

1

trojmiasto.pl

Trójmiejski, regionalny portal internetowy o charakterze informacyjno - rozrywkowym.


1

VIP EVENT

Agencja Eventowa, zajmująca się organizacją wydarzeń firmowych

 

1

METEORYT

Platforma Meteoryt.pl jest dziełem firmy Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie). Głównym produktem firmy jest seria oprogramowania dla firm o nazwie Asystent. Od 2005 roku tworzymy oraz zajmujemy się dystrybucją programów dla każdej z branż.


1

RADIO GDAŃSK

Rozgłośnia regionalna Polskiego Radia, 103.7 FM, 91,1 FM, 102 FM, 106 FM, 107 FM. Serwis informacyjny, Autopilot dla kierowców, blogi dziennikarzy

 

1

EMMU B2B Bank Polska

Oferujemy róznorodne bazy biznesowe uporządkowane w sposób elastyczny w zakresie doboru kryteriów i profilu firmy. 

1

HOLDING 1

Holding 1 to polska grupa kapitałowa. Holding prowadzi działalność w trzech sektorach. Na rynku dealerskim działają: Grupa PGD – wielooddziałowy dealer kilkunastu marek; Grupa IP – wyłączny przedstawiciel marki INFINITI w Polsce, prowadzący sprzedaż samochodów tej marki premium w sześciu salonach w Polsce; oraz działający na Słowacji multimarkowy dealer – Euromotor. Wynajem samochodów, zarządzanie flotami oraz car-sharing to obszary działalności Grupy Express. Na rynku deweloperskim działają natomiast spółki Grupy Megapolis, prowadzące inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym.

 

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera