KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - 1 % podatku na leczenie podopiecznych
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Nasza praca nie byłaby możliwa dzięki Wam. Działamy dzieki Waszemu wsparciu niosąc pomoc wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują.
Ideą Fundacji jest indywidualne pochylenie się nad każdym problemem drugiego człowieka. Pieniądze nie zawsze są rozwiązaniem, czasem konieczne jest dobre słowo i pomoc osobie potrzebującej.

Dobroczynność staramy się rozumieć jak najszerzej, chcemy pomagać tym, którzy pomocy potrzebują, dostrzegać ludzkie potrzeby w najróżniejszych ich wariantach – ale głównie skupiamy się na potrzebach dotyczących tego co najważniejsze w życiu – NASZE ZDROWIE.

Pragniemy wzmacniać w człowieku to co dobre, chcemy aktywizować ludzi do niesienia pomocy oraz angażować się w wydarzenia i działania, mające na celu poprawę bytu lokalnych społeczności. Chcemy angażować się w działania, mające na celu poprawę bytu i komfort życia ludzi starszych i zagrożonych wykluczeniem.

Szukamy wolontariuszy - ludzi, którzy znając swoje lokalne środowisko, będą w stanie nam podpowiedzieć, kto potrzebuje pomocy i jak można ją zrealizować. Poszukujemy również wolontariuszy do współpracy w zakresie public relations i organizacji wydarzeń promujących Fundację, prowadzenia zajęć integracyjnych i realizacji własnych inicjatyw.

Liczymy na wsparcie biznesu - przedsiębiorców o otwartych sercach i portfelach, rozumiejących swoje działania przedsiębiorcze, jako dawanie siebie. Odpowiedzialny biznes to sposób prowadzenia firmy, w którym przedsięborcy bierą odpowiedzialność za wpływ jaki jej działalność ma na pracowników, klientów, społeczności oraz środowisko naturalne. Nazywamy to działaniami CSR. Działania CSR sprzyjają zwiększeniu lojalności konsumentów i interesantów, poprawiają relację ze społecznością i władzami lokalnymi, podnoszą poziom kultury organizacyjnej firmy oraz kształtują pozytywny wizerunek firmy.
Z uwagi na podejmowane przez nas inicjatywy istnieje możliwość nawiązania współpracy w ramach realizacji programu wolontariatu pracowniczego. Darowizna umożliwi Twojej firmie, w prosty sposób, włączenie się w pomoc naszym podopiecznym. Payroll (program składki pracowniczej - praktyka automatycznego potrącania, za zgodą pracownika, określonej kwoty z jego miesięcznych poborów) jest efektywną formą wspierania celów społecznych wybranych przez Twoją firmę i jej pracowników, a jednocześnie narzędziem integracji zespołu firmy.

Dzięki Twojemu stałemu zaangażowaniu finansowemu wspólnie pomagamy mądrze pomagać.

Każda pomoc jest ważna. Jedni pomagają słowem inni czynem. Jeśli masz możliwość wesprzeć nas finansowo przekaż dowolną kwotę na realizację wybranego projektu Fundacji bądź jej celów statutowych.
Przekazane darowizny możesz odliczać od swojego dochodu. Dla osób fizycznych wysokość odliczenia wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (podstawa prawna ustawa o podatku dochodowym art. 26, ust. 1, pkt. 9 oraz art.18, ust.1, pkt.1).
Na stronie internetowej umieściliśmy również mechanizmy ułatwiające przekazywanie darowizn.

Umieszczamy tutaj apele naszych podopiecznych czy ważne programy pomocowe. Wpłacający będą mieli możliwość obserwowania postępu gromadzenia środków na wybrany cel. Mogą się również angażować w jego rozpropagowanie w portalach społecznościach, na własnych stronach internetowych, blogach czy też przekazać informację e-mailem. 

Umieściliśmy również gotowe przyciski czy formularze dla ułatwienia dokonywania wpłat przez Państwa. Opłaty są realizowane przez firmy PayPal, Payu i Transferuj.pl gdzie posiadamy specjalne, minimalne prowizje. Chcemy, aby każda złotówka trafiała na pomoc potrzebującym.

Pamiętaj: - To nie my decydujemy, komu pomóc - to Ty decydujesz.

Fundacja również może przyjąć każda pomoc rzeczową w postaci np. niepsującej się żywności, odzieży, opału, bonów towarowych. Obecnie fundacja poszukuje sprzętu komputerowego w postaci komputerów i drukarek, papieru do drukarek, kserokopiarki. Fundacja chce również pozyskać specjalny samochód do przewozu osób niepełnosprawnych czy starszych. Potrzeb jest wiele, jeżeli chcesz pomóc skontaktuj się z nami.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera