Fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku 9 listopada przekazała do Urzędu Gminy w Sulęczynie zebrane przez klientów i pracowników polskich marketów dary. Stamtąd mają trafić do najbardziej poszkodowanych rodzin w sierpniowej nawałnicy.
....CZYTAJ WIĘCEJ

Program składki pracowniczej - Payroll Giving jest sposobem wspierania wybranych przez pracowników firm czy instytucji różnego rodzaju akcji charytatywnych czy wspierania podopiecznych naszej fundacji. Metoda ta polega na współpracy danego przedsiębiorstwa z Fundacją Zbieramy Razempracownicy firmy deklarują comiesięczne wsparcie niewielką kwotą wybrane działania naszej Fundacji.
....CZYTAJ WIĘCEJ

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste „ dziękujemy” zawiera wszystko co chcemy powiedzieć …

Serdeczne podziękowania dla Pana Prezesa Piotra Barszczewskiego oraz całej Fundacji Zbieramy Razem, za pomoc w organizowaniu zbiórki pieniędzy na operacje naszego syna Antosia. Za wsparcie duchowe, rady, pomoc w uzbieraniu dokumentów za każdy telefon i wspaniały gest, który pomógł także, Zosi, która potrzebowała pilnej i kosztownej operacji.
Dziękujemy Wam kochane Anioły za wsparcie finansowe.
Dziękujemy z całego serca wszystkim darczyńcom za przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitacje Antosia
Rodzice Antosia

Zarząd Fundacji Zbieramy Razem bardzo prosi o wsparcie finansowe do rehabilitacji, zakupu leków dla Antosia http://zbieramyrazem.org/podopieczni.html?view=cause&id=219-zacerujmy-male-serduszko-antosia

 

Świadome służenie innym to nie tylko większa szansa na przetrwanie ludzkości, ale to również okazja do nadania swojemu życiu głębszego sensu. Pomagając potrzebującym każdy z nas wzbudza w sobie nowe pokłady życiowej energii i poznaje czym jest naturalne poczucie spełnienia. Spełnienia, bo pomaganie, jak świat światem, stało się nieodłączną potrzebą każdego człowieka. Toteż z nieukrywaną satysfakcją, przeogromną potrzebą wynikającą wprost z naszych gorących serc, Zarząd Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku kieruje do Państwa serdeczne

p o d z i ę k o w a n i e

za obdarzenie nas swoim ogromnym zaufaniem i przekazanie swojego 1 procenta ze swojego dochodu za 2016 rok. Gdy zaczynaliśmy robić to, co robimy, nasze główne cele obracały się wokół tego, co możemy dać z siebie innym. Chcieliśmy stworzyć fundację na miarę potrzeb, choć wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy z mnogości tych potrzeb. I z tego faktu również, że potrzeby naszych podopiecznych spotkają się z tak ogromną życzliwością i zrozumieniem z Państwa strony.

W dniach 16-17 września na jeziorze Błędno w Zbąszyniu rozegrane zostały kolejne regaty o ,,Srebrną Szeklę ‘’. Organizatorem imprezy był Zbąszyński Klub Żeglarski. Jak co roku, zawodnicy mieli okazję startować w klasie jachtów otwarto pokładowych i jachtów kabinowych, a młodzież na optimistach. Tradycyjnie, w regatach wzięli udział także zawodnicy startujący na katamaranach TOPCAT oraz Tornado.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera