Przekaż 1 procent swojego Podatku za 2017r. na naszą OPP.

Wystarczy, że poświęcisz trochę wolnego czasu do wypełnienia zeznania PIT. Przekazując nam 1% nie uszczuplasz swojego dochodu. Pamiętaj wpisując KRS 0000 518 797 masz pewność że 1 % podatku trafi do potrzebujących.

Galeria


Mapa - skąd pochodzi podopieczny

 
 

Wydarzenie

Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny

Wolontariusze zbierają pieniądze dla Karola – dwunastolatka, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku został poparzony – jego ciało uszkodzon

 Impreza charytatywna z okazji Dnia Wolontariusza

Impreza charytatywna z okazji Dnia Wolontariusza

Drodzy Podopieczni, Sponsorzy, Ofiarodawcy, Mieszkańcy Trójmiasta Zapraszamy Państwa na wzięcie udziału w Imprezie charytatywnej z okazji Dnia W

Uzupełnienie

Uaktualnienie 22.11.2017Ze względu na rosnące koszty leczenia musimy prosić o dodatkowe środki na zakup ubrań uciskowych do terapii i leczenia oparzeń. Jest to specjalna tkanina która utrzymuje odpowiednią wilgoć wewnątrz. Ubranie zapobiega powstawaniu obrzęków, blizn hipertroficznych i keloidów.
Informujemy również, ze Karol przechodzi kolejne przeszczepy skóry. Informujemy również ze stan chłopczyka pogorszył się powstają przykurcze które zniekształcają sylwetkę. My już wiemy, że czeka nas długa droga do odzyskania sprawności przez Karola.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera